fbpx

INDRA MARKOVA

Sertificēta supervizore, sistēmiskais koučs un datu aizsardzības speciāliste, Audemio.lv vadītāja

Indras personībai, tāpat kā medaļai, ir divas puses. Viena no tām ir lietišķa, otra – radoša. Lietišķajā medaļas pusē Indra ir sertificēta supervizore, sistēmiskais koučs un sertificēta, apmācīt tiesīga fizisko personas datu aizsardzības speciāliste ar augstāko izglītību jurisprudencē, personālvadībā un pedagoģijā. Ja medaļu pagriež otrādi, redzama kļūst otra Indras daļa – tā, kurai interesē cilvēks; tā, kas alkst izzināt, kas cilvēku veido, ietekmē, palīdz, attīsta, virza un sagādā viņam prieku. Vairāk par Indru var lasīt šeit.

AELITA ZĀLE

Topošā neirografikas instruktore un estētiskais koučs

Aelita jau trešo reizi mainījusi savu profesionālo un dzīves ceļu un ļaujas sirdsbalss aicinājumam, īsti nezinot, kur tas aizvedīs. Iepriekš Aelita profesionāli nodarbojusies ar ādas māksliniecisko apstrādi, bijusi veiksmīga floriste un rūpējusies par savu ziedu salonu. Šobrīd Aelita veido radošas nodarbības, darbojoties ar kristāliem (pusdārgakmeņiem) harmonisku un mierīgu pārmaiņu atbalstam, izmanto dažādas zīmēšanas tehnikas apziņas paplašināšanai, zemapziņas un prāta pārveidošanai un radīšanai, vada meditācijas nodomu sasniegšanai, gaismas un mīlestības vairošanai un praktizē skaņu masāžas ar čakrafonu mieram, harmonijai un smalko ķermeņu enerģētiskai tīrībai. Papildus Aelita apgūst neirografikas instruktora un estētiskā kouča zināšanas.

LĪGA SPRŪDE

Sertificēta fizioterapeite un supervizore

Kā fizioterapeite un supervizore Līga strādā privātpraksē Liepājā, Aizputē un Skrundā. Vada grupu vingrošanas. Līgas sirdslietas ir ģenerēt idejas un censties tās realizēt, radošās aktivitātes, skatīties un klausīties dabā, vingrot, lasīt grāmatas un zīmēt. Jau 7 gadus ievēro gavēni pirms Lieldienām, lai vairāk sajustu pasauli, atmetot lieko. Līga labprāt pieņem jaunus izaicinājumus, un šī brīža izaicinājums ir  mācīties meditēt.

INGA NEMŠE

Aromterapeite, smaržu, skrubju un kvēpināmo augu smaržkociņu darbnīcu vadītāja

Inga ir aromterapeite un augu pazinēja, holistiskā dzīvesveida praktizētāja, kas uz šīs “takas” nonāca pirms 10 gadiem, nomainot darbu birojā uz ceļojumu un sevis iepazīšanu smaržu un dabīgās kosmētikas pasaulē. ​Sākotnēji tā bija kā aizraušanās sevis pašas labā, bet vēlāk tā izvērtās par nopietnu nodarbi. 2016.gadā Inga izveidoja dabīgu kosmētikas produktu zīmolu Latvian Aroma-Essence, un tagad ikviens var sev pasūtīt Ingas gatavotas dabīgas individualizētas smaržas un  kosmētiku no augu valsts izejvielām. Kopš 2018.gada Inga ir Starptautiskās Holistisko terapeitu apvienības biedre.
Inga ir apguvusi arī Ājurvēdas un Vēdiskās astroloģijas pamatus, kā arī astroloģisko aromterapiju un praktiski pielieto šīs zināšanas gatavojot eļļas čakru sabalansēšanai un individualizētus dziednieciskus eļļu maisījumus.