fbpx

Varbūt tas ir Tavs hobijs, aizraušanās vai vienkārši darbs, ko mīli darīt, un ar ko vēlies nopelnīt papildus pamatdarbam. Varbūt esi ieguvis pieteikami daudz zināšanu, prasmju un iemaņu un vēlies veidot savu privātpraksi. Varbūt tā ir pavisam jauna biznesa ideja. Varbūt Tu strādā un domā par SAVU LIETU paralēki darbam. Varbūt esi pauzē starp darbiem un domā, kurp tālāk. Varbūt ir vēl kādi citi apstākļi. Lai vai kā, visiem vienojošais – Tu vēlies uzsākt vai esi spēris pirmos soļus UZŅĒMĒJDARBĪBĀ PAŠA SPĒKIEM.

Piedāvāju Tev vispusīgu stratēģisku atbalstu uzņēmējdarbības sākumā:

  1. Drošā un atbalstošā vidē konfidenciāli izvērtēt ideju gan no idejas vīzijas aspekta, gan arī sistemātiski strukturēt reālus praktiskus soļus, kas rezultējas UZŅĒMĒJDARBĪBĀ PAŠĀ SPĒKIEM;
  2. Palīdzēt izvēlēties Tavai situācijai piemērotāko uzņēmējdarbības reģistrēšanas formu;
  3. Konsultēt par uzņēmējdarbībai nepieciešamās infrastruktūras, tai skaitā mājaslapas izveidošanu un saistītās dokumentācijas sistemātisku sakārtošanu no juridiskā un datu aizsardzības viedokļa atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Varbūt Tu vēl tikai sapņo par to. Varbūt svārsties, jā-nē. Varbūt esi jau izlēmis, tikai vēl īsti nesaproti, kā tikt līdz savai lietai – SAVAI UZŅĒMĒJDARBĪBAI PAŠA SPĒKIEM. Ja vēlies iepazīties ar manu senāku reālo pieredzi, skaties rakstu par džungļiem uzņēmējdarbības sākumā.

Ja ir kādi jautājumi vai šaubas, droši piesakies bezmaksas 20 minūšu ievadsarunai! Tajā izrunāsim, kāda veida atbalsts Tev šobrīd būtu visatbilstošākais un kāda veida atbalstu Tu vari saņemt sadarbojoties ar mani un Audemio. Ja tas būs abpusēji pieņemami, vienosimies aŗī par turpmāko sadarbību.

Indra Markova Audemio