Pārmaiņu laikā katram no mums nepieciešams atbalsts.

Kādas ir paredzamās un neparedzamās pārmaiņas cilvēka dzīvē? Kādi signāli liecina par pārmaiņu tuvošanos? Vai/kā ir iespējams pārvaldīt pārmaiņu vējus, lai tie pūstu mūsu dzīves burās vēlamā virzienā?

Par šim un citām tēmām runāsim publiskā nodarbībā 10.augustā plkst.16.00 Dienas vidus apmetnē “Klusā Dāre” festivāla “Laika rata pietura Evertos 2019” (Vecumnieku novads, Bārbeles pagasts, “Everti”) laikā, ko vadīs Indra Markova – sertificēta supervizore, koučs un Audemio.lv vadītāja.

Savukārt visu sestdienu, 10.augustu, “Padomu dārzā” būs iespēja saņemt arī privātu konsultāciju, kuras laikā Indra parasti labprāt izmanto supervīzijas vai koučinga pieeju, ko kombinē ar dažādām mākslā, metaforās un latviskajās zināšanās balstītām metodēm un praksēm.

Supervīzija un koučings ir dažas no iespējām, kas ļauj ikvienam radoši un sistēmiski paskatīties uz likumsakarībām savā dzīvē, saprast, ieraudzīt, izjust sevi kā personību un profesionāli, tikt skaidrībā pašam ar sevi, savām domām un sajūtām par savu personīgo un profesionālo pieredzi, paskatīties uz savu darbību no malas, dzirdēt citu pieredzi (ja to vēlas), runāt par savām vajadzībām un grūtībām darbā un personīgajā dzīvē, apzināties savus resursus, iemācīties plānot laiku un daudz ko citu. Supervīzijas un koučinga laikā katrs tās dalībnieks citiem drīkst atklāt tieši tik daudz, cik vēlas, un daudzi būtiski procesi notiek individuāli, iekšēji.