fbpx

Šajā privātuma politikā aprakstīta privātuma prakse attiecībā uz SIA “AUDEMIO"  tīmekļvietni un pakalpojumiem

Šajā privātuma politikā ir aprakstīta privātuma prakse attiecībā uz SIA „AUDEMIO”  tīmekļvietni un pakalpojumiem. Šī privātuma politika attiecas uz tīmekļvietnēm www.audemio.lv, www.indramarkova.lv un ar šīm tīkmekļvietnēm saistīto pakalpojumu nodrošināšanu.

Lietojot šīs vietnes un ”SIA AUDEMIO” sniegtos pakalpojumus vai iesniedzot ”SIA AUDEMIO” personisku informāciju šajā tīmekļvietnē vai jebkurā ”SIA AUDEMIO” pakalpojumā, jūs sniedzat savu piekrišanu informācijas vākšanai, lietošanai, nosūtīšanai un izpaušanai, kā tas ir aprakstīts šajā privātuma politikā.

Lietojot mūsu tīmekļvietni un pakalpojumus, Jūs izprotat un skaidri piekrītat tam, ka mēs varam apstrādāt jūsu datus  saskaņā ar šo privātuma politiku un ievērojot jūsu tiesības; izmantot sīkdatnes (jūs varat atslēgt lielāko daļu sīkdatņu); izmantot tīmekļa analītikas rīkus (jūs varat atslēgt šo iespēju);

 • izmantot mērķtiecīgu reklāmas paziņojumu izsūtīšanas rīkus (jūs varat atslēgt šo iespēju);
 • sazināties ar jums ar e-pasta un/vai norādītā tālruņa starpniecību (daļa mūsu pakalpojumu ir saņemami tikai tiešsaistē un pakalpjumu nbisegšana nav iespējama bez jūsu datu apstrādes. Mēs nenosūtīsim jums nebūtiskus e-pasta ziņojumus un nezvanīsim, ja vien jūs tieši tam neesat piekritis).

Mēs apstrādājam tikai tādu personisko informāciju, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citā tiešā saziņā ar mums.

Kad jūs lietojat mūsu tīmekļvietni, mūsu izmantotie serveri automātiski ieraksta informāciju, ko jūsu pārlūks nosūta ikvienai jūsu apmeklētai tīmekļvietnei, piemēram, diennakts laiku, pārlūka veidu, atsauces tīmekļvietnes adresi un jūsu IP adresi.

Sazinoties ar mums, mēs varam lūgt jūs sniegt tādu informāciju kā jūsu vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, fiziskā adrese.

Piesakoties uz mūsu e-pasta informatīvajiem un īpašo piedāvājumu ziņojumiem, kā arī izvēloties izmantot piedāvātos bezmaksas pakalpojumus un interaktīvi izklaidējošos risinājumus, jums būs jāsniedz savs vārds un e-pasta adrese. Pieteikšanās šiem pakalpojumiem un komunikācijai ir brīvprātīga, un atteikties iespējams jebkurā laikā.

Mēs neapstrādājam un neglabājam kredītkartes vai debetkartes informāciju.

Mēs varam apstrādāt jūsu sniegto personisko informāciju šādiem nolūkiem:

 • lai sniegtu jums jūsu pieprasīto informāciju un pakalpojumus;
 • lai sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu;
 • drošības, pirātisma apkarošanas un krāpniecisku darbību novēršanas nolūkiem;
 • lai sniegtu jums informāciju saistībā ar izmaiņām jūsu lietotajos pakalpojumos;
 • lai nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un citu informāciju, ja esat piekrituši to saņemt;
 • lai veiktu jebkādus tirdzniecības veicināšanas pasākumus, ja esat piekrituši šādiem tirdzniecības veicināšanas pasākumiem;
 • lai ievērotu vai pārliecinātos par atbilstību piemērojamajiem likumiem, normām un noteikumiem.

Ja nevēlaties saņemt informatīvos ziņojumus, īpašos piedāvājumus un citu informāciju, kas nav īpaši svarīga jūsu nopirkto vai abonēto produktu un pakalpojumu lietošanai, jūs varat viegli atteikties no turpmākās saziņas jebkurā brīdī, nosūtot skaidru pieprasījumu atteikt abonēšanu uz audemio@audemio.lv.

Mēs varam izmantot iegūto informāciju, kas nav personiska, šādiem nolūkiem:

 • lai uzlabotu mūsu produktus, pakalpojumus, klientu pieredzi un reklāmas stratēģiju;
 • statistikas vai izpētes un analīzes nolūkiem.

Turklāt mēs varam novērst personiskas informācijas identificēšanu, dzēšot jebkādu informāciju, kas identificē konkrēti jūs, un iepriekš norādītajiem nolūkiem izmantot tikai atlikušo informācijas daļu.

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešām personām turpmāk minētajos gadījumos:

 • Lai sniegtu jums mūsu partneru piegādātos pakalpojumus. Mēs izmantojam citus uzņēmumus, kas var iekļaut, bet neaprobežojas ar esošām vai turpmākām saistītām korporatīvām personām, lai sniegtu kopīgus pakalpojumus vai noteiktus pakalpojumus mums vai mūsu vārdā un palīdzētu mums vadīt mūsu komercdarbību. Ja ir jāpiegādā pakalpojums, ko veic mūsu trešās puses partneris, jūsu informācija var tikt pārsūtīta vai padarīta pieejama mūsu pieprasīto pakalpojumu sniedzošajam partnerim.
 • Saistībā ar korporatīviem pasākumiem. Ja mūsu uzņēmumu vai noteiktus mūsu uzņēmuma izmantotus aktīvus, ar kuru starpniecību jūs esat mums snieguši informāciju, pārdošanas, apvienošanās, reorganizācijas, maksātnespējas, darbības izbeigšanas vai likvidācijas rezultātā iegādājas trešā persona, jūsu personas informācija var pāriet attiecīgā uzņēmuma īpašumā saskaņā ar piemērojamajiem likumiem. Šādā gadījumā jūsu personiskās informācijas lietošanai no šāda pārņēmēja uzņēmuma puses joprojām tiks piemērota šī privātuma politika, jebkādi piemērojamie papildu privātuma paziņojumi un jūsu privātuma vēlmes, par ko esat mūs informējuši.
 • Lai ievērotu juridiskās prasības, sadarbotos ar tiesībsargājošām iestādēm, novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu ”SIA AUDEMIO”, jūsu un citu personu likumīgās tiesības un leģitīmās intereses. Ciktāl to skaidri neaizliedz piemērojamie likumi, mēs varam izpaust mūsu savākto personisko informāciju, nepaziņojot jums, ja mēs godprātīgi uzskatām, ka izpaušana ir atbilstoša, lai: (a) ievērotu jebkādu piemērojamo likumu, noteikumu, juridisko procesu vai īstenojamu valdības pieprasījumu; (b) sadarbotos ar tiesībsargājošajām iestādēm vai citām valdības iestādēm izmeklēšanas jomā; (c) izmeklētu, novērstu vai veiktu pasākumus saistībā ar iespējamām noziedzīgām darbībām; (d) izpildītu līgumu; aizsargātu un aizstāvētu ”SIA AUDEMIO”, tā saistīto korporatīvo personu un to attiecīgo darbinieku, klientu un partneru, un aģentu, citu lietotāju un vispārējās sabiedrības tiesības vai īpašumu; vai (e) rīkotos situācijās, kurās pastāv apdraudējums jebkuras personas personiskai drošībai.

Mēs glabājam jūsu personisko informāciju tikai tik ilgi, cik ilgi tā ir mums nepieciešama nolūkiem, kādos tā tika sākotnēji vākta (vai kādiem jūs esat vēlāk piekrituši) un kā to pieļauj vai nosaka piemērojamie normatīvie akti.

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās tīmekļvietnes saglabā jūsu datorā. Tās tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu vai padarītu tīmekļvietņu darbību efektīvāku, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Neviena šīs tīmekļvietnes lietotā sīkdatne nesatur nekāda veida tiešu personisku informāciju.

Turpmāk tekstā sniedzam sīku sarakstu ar sīkdatnēm, ko var iestatīt šī tīmekļvietne:

Sesijas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir īpaši būtiskas, lai jūs spētu pārvietoties tīmekļvietnē un lietot tās funkcijas.

Sīkdatnes, kuras atceras jūsu izvēli. Dažas šajā tīmekļvietnē lietotās sīkdatnes ļauj tīmekļvietnei atcerēties jūsu izdarītās izvēles (piemēram, jūsu valodas izvēli).

Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai ievāktu informāciju par to, kā apmeklētāji lieto mūsu tīmekļvietni. Mēs lietojam šo informāciju, lai sagatavotu ziņojumus, un tā mums palīdz uzlabot vietnes darbību. Sīkdatnes uzglabā informāciju anonīmā veidā.

Mērķtiecīgas reklāmas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk. Jūs varat atteikties no šo sīkdatņu saņemšanas, kā aprakstīts turpmāk tekstā.

Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā tīmekļvietnē lietotie trešo pušu pakalpojumi: Google, Facebook, Instagram, YouTube, ActiveCampaign, Stripe u.tml. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās tīmekļvietnēs, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu tīmekļvietne.

Vairāk informācijas par Facebook un Google iestatītajām sīkdatnēm skatiet Facebook Sīkdatņu politikā un Google Sīkdatņu politikā.

Jūs varat kontrolēt sīkdatnes un atteikties no to saņemšanas vairākos veidos:

Izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu. Lielākā daļa pārlūku piedāvā privātās pārlūkošanas režīmu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Pārveidojot pārlūka iestatījumus. Parasti jūs varat pārveidot sava pārlūka iestatījumus, lai atspējotu sīkdatnes. Taču, atspējojot sīkdatnes vai noteiktus sīkdatņu veidus, jūs varat kavēt savu lietotāja pieredzi šajā un citās tīmekļvietnēs vai liegt tām pilnvērtīgi darboties.

Ar bezmaksas rīku palīdzību. Jūs varat atteikties no konkrētu mērķtiecīgu reklāmas sīkdatņu saņemšanas, kā aprakstīts turpmāk tekstā.

Mēs varam izmantot trešās puses mērķtiecīgu reklāmas paziņojumu izsūtīšanas rīkus, lai atkārtoti sazinātos ar saviem apmeklētājiem un klientiem.

Tas nozīmē, ka trešās puses, tostarp, Google un Facebook, var lietot sīkdatnes, tīmekļa bāksignālus un citas glabāšanas tehnoloģijas, lai vāktu vai saņemtu informāciju no mūsu tīmekļvietnēm un citur internetā un izmantotu šo informāciju, lai sniegtu mums mērījumu pakalpojumus un veidotu mērķtiecīgas reklāmas.

Piemēram, kad jūs apmeklējat mūsu lapu, Google vai cits mūsu izmantotais reklāmas izdevējs var to fiksēt, saglabājot sīkdatni jūsu tīmekļa pārlūkā, un tad lietot to, lai apkalpotu vēl kādas mūsu reklāmas savā tīmekļvietnē un savu reklāmas partneru tīmekļvietnēs.

Jūs varat atteikties no mērķtiecīgu reklāmas paziņojumu izsūtīšanai nepieciešamās informācijas vākšanas un lietošanas, izmantojot kādu no turpmāk tekstā norādītajiem bezmaksas rīkiem:

 • tīmekļa izvēles;
 • tīkla reklāmas iniciatīvas atrakstīšanas lapa;
 • jūsu tiešsaistes izvēles.

Mēs izmantojam Google Analytics rīku, lai saprastu, kā tiek lietota vietne, un lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Lietotāja dati ir pilnībā anonīmi. Jūs varat uzzināt vairāk par Google nostāju attiecībā uz privātumu saistībā ar tā analītikas pakalpojumiem, apmeklējot vietni www.google.com.

Mēs varam izmantot Google Analytics Demogrāfijas un interešu ziņošanas funkcijas, lai apskatītu anonīmu statistiku par mūsu apmeklētāju demogrāfiju un interesēm.

Lai atspējotu šādas darbības, instalējiet Google Analytics pārlūka nepiedalīšanās iespējas pievienojumprogrammu (Google Analytics Opt-out Browser Add-on).

Mēs izmantojam trešās puses piegādātājus un mitināšanas partnerus ar labu reputāciju, kas mums piegādā nepieciešamās aprīkojuma, programmatūras, tīklošanas, glabāšanas un ar to saistītās tehnoloģijas, kas ir nepieciešamas, lai uzglabātu jūsu datus un vadītu ”SIA AUDEMIO” tīmekļvietni un pakalpojumus.

Mūsu datu glabāšanas un apstrādes tehnoloģiju sniedzēju sarakstā ir tādi sniedzēji kā Google un Nano, Amazon S3 u.c.

Mājas lapa un tās dati tiek glabāti serveros, kas atrodas Eiropas Savienībā.

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus privātos datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar savu personisko informāciju:​

Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati.

Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu personas datu labošanu bez nepamatotas kavēšanās un nepilnīgu personas datu papildināšanu.

Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami (a) pakalpojumu sniegšanai, (b) lai ievērotu jebkādu piemērojamo likumu, noteikumu, juridisko procesu vai īstenojamu valdības pieprasījumu.

Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un SIA „AUDEMIO” nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt dibināt, īstenot vai aizstāvēt juridiskas prasības.

Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami leģitīmi pamati. Jūs varat iebilst arī pret tādu apstrādi, ko veic tiešās tirgvedības nolūkiem.

Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot VDAR tīmekļvietni.

Mēs varam periodiski atjaunināt šo politiku. Ikreiz to darot, mēs publicēsim šos grozījumus šajā lapā, lai jūs vienmēr zinātu, kādu informāciju mēs vācam, kā mēs to izmantojam un kādos apstākļos mēs to izpaužam. Tīmekļlapas apmeklētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt tās saturu, lai iepazītos ar noteikumu izmaiņām.

Pārzinis: SIA „AUDEMIO”, reģ.Nr., 40203143537, tālrunis +371 29403038.

Ja jums rodas jautājumi par šo privātuma politiku, lūdzu sazinieties ar mums!