fbpx

– pasākums profesionālās un privātās dzīves līdzsvarošanai.

Bieži nākas žonglēt starp dažādām lomām. Dažkārt mēdzam aizmirsties darbā, citkārt šķiet, ka privātā dzīve ir pārņēmusi visu mums apkārt,  un gribas uz savu ikdienu paskatīties no malas un padomāt, kas notiek, ko es gribu, ko es jūtu, ko es domāju un kas no tā visa der man.

“Restarts Sievietei” ir domāts it īpaši tām sievietēm, kurām ikdienā ir liela atbildība un jāpieņem dažādi lēmumi un kuras vēlas uz mirkli piestāt dzīves skrējienā, paskatīties uz sevi no malas un atbildēt sev uz jautājumu: kā man šobrīd veicas, ko es kā sieviete šobrīd vēlos profesionāli un kā to sabalansēt ar visām pārējām sievietes lomām.

Trīs dienas no 2019.gada 12.aprīļa līdz 2019.gada 14.aprīlim būs iespējams laiks restartam ainaviskā viesu namā ”Laidi” (Kuldīgas novads, 160 km no Rīgas, 20 minūšu brauciens no Skrundas), kur drošā vidē, veidā un vietā darbosimies savai profesionālajai izaugsmei caur supervīziju grupā un līdzsvarosim to ar bagātinošiem sevis izzināšanas procesiem un nodosimies košām, iedvesmojošām un līdzsvarojošām radošajām aktivitātēm. 

Ierašanās 2019.gada 12.aprīlī laikā no 9.30-10.30, atgriešanās „savā” dzīvē pēc 2019.gada 14.aprīļa 16.00.

Supervīzija ir radošs process, pēc izpausmēm un rezultātiem pa vidu starp psiholoģiju (kur padziļināti var skart arī bērnības, ģimenes pieredzes u.c. ļoti personīgas tēmas) un klasisko koučingu (kur fokuss bieži mēdz būt galvenokārt uz mērķa sasniegšanu). Supervīzijas laikā katrs tās dalībnieks citiem drīkst atklāt tieši tik daudz, cik vēlas, un daudzi būtiski procesi notiek individuāli, iekšēji.

Supervīzijas procesā var saprast, ieraudzīt, izjust sevi kā profesionāli un personību, tikt skaidrībā pašam ar sevi, savām domām un sajūtām par savu profesionālo pieredzi, paskatīties uz savu darbību no malas, dzirdēt citu pieredzi, runāt par savām vajadzībām un grūtībām darbā, apzināties savus resursus, iemācīties plānot laiku un daudz ko citu, par ko sīkāk var uzzināt šeit un arī šeit.

Par dalībnieču labizjūtu un visām norisēm gādās Līga Sprūde (sertificēta supervizore un fizioterapeite) un Indra Markova (sertificēta supervizore, sistēmiskais koučs, datu aizsardzības speciāliste un Audemio.lv vadītāja), kuras „Restarts Sievietei” radīšanai un vadīšanai apvienojušas savas profesionālās zināšanas ar labāko pieredzi no iepriekšējiem radošajiem vairākdienu semināriem-nometnēm, tādiem kā „Ceļojums pie Sevis”, „Dievietes noslēpums”, „Zemenes”, „Trejādība”, „Ieelpo!” u.c. 

Līga un Indra ir Latvijas Supervizoru apvienības (www.supervizija.lv) sertificētas supervizores ar tiesībām dalībniecēm izsniegt apliecinājumus par grupas supervīzijām profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanas kontekstā. „Restarts Sievietēm” laikā plānotais grupas supervīziju apjoms – 12 astronomiskās (16 akadēmiskās) stundas. 

Līgai un Indrai pievienosies Aelita Zāle – dzīvesgudra sieviete, kura divas reizes izdzīvojusi profesijas nomaiņu un sākšanu visu no sākuma, iedraudzējusies ar kristāliem (pusdārgakmeņiem) un šobrīd pievērsusies aktīvai radošai darbībai, apgūstot neirografikas instruktora un estētiskā kouča apvāršņus. 

Aelita piedāvās iespēju iepazīt sevi krāsainā veidā  – caur neirografikas līnijām un kristālu pasaules enerģijām. 

Nodarbību un atpūtas laiks plānots tā, lai radītu (iespējams) labāko profesionālās pilnveides un sabalansēta atpūtas laika pieredzi šajā pavasarī. Nodarbībām tiks izmantota supervīzijas pieeja, cita starpā izmantojot sistēmiskās prakses un mākslas un metaforiskos paņēmienus, kā arī tiks piedāvāts radošs sevis iepazīšanas un līdzsvarošanas process, izmantojot apkārtējās vides elementus, krāsas, skaņas un citus resursus. 

„Restarts Sievietēm” laikā būs iespējams piedzīvot: 

 • sevis kā personības iepazīšanu caur krāsām, smaržām un citām maņām; 
 • profesionālo tēmu izpēti, izmantojot grupas supervīziju resursu;
 • mierīgu atpūtu skaistā un klusā vietā ezera krastā;
 • pirts burvību;

…un daudz ko citu.

“Restarts sievietēm” ieguvumi:

 • profesionālās un personiskās apzinātības pilnveide;
 • “izdegšanas sindroma” profilakse;
 • emocionāla bagātināšanās.

Norisēm Tev noderēs:

 1. personiskie pieraksti;
 2. pleds, vingrošanas paklājiņš un siltas zeķes;
 3. ērts apģērbs vingrošanai un brīvajam laikam;
 4. krāsaini zīmuļi, flomasteri vai krītiņi;
 5. daži dzijas kamolīši;
 6. pirtslietas pirts apmeklējumam;
 7. personiskās higiēnas lietas;
 8. 2 grāmatas – viena, ko šobrīd lasi, un otra – laba grāmata, ko esi izlasījusi un esi gatava dalīties, lai arī citas to izlasa.

SUPERVĪZIJAS TĒMAS:

Supervīzija var noderēt, ja pašlaik darba un profesionālās dzīves kontekstā ir aktuāls kāds no šiem jautājumiem:

 • Kā izkāpt no “vāveres riteņa”?
 • Kā sabalansēt darba un profesionālo dzīvi ar ģimenes dzīvi un laiku sev?
 • Kāda ir mana profesionālā loma un uzdevumi?
 • Kā veidot savu karjeru?
 • Kā no darbinieka kļūt par darba devēju sev (un citiem)?
 • Kas ir manas stiprās un vājās puses?
 • Kādus mērķus noteikt?
 • Kā visefektīvāk izplānot uzdevuma realizāciju?
 • Kādas stratēģijas pielietot
 • Kā visveiksmīgāk realizēt izplānoto?
 • Vai mans lēmums/rīcība ir/ir bijis labākais iespējamais?

Semināra maksā iekļauta dalība kopējos grupas procesos, siltas maltītes (pēc izvēles – ar gaļu vai veģetāras) katru dienu, tēja, kafija un našķi, materiāli (kas nav uzrādīti līdzņemamo lietu sarakstā), apliecinājums par dalību grupas supervīzijās.

 • „Īpaši agriem putniņiem” – īpaši patīkama maksa 111 eiro apmērā, pagūstot pieteikties līdz 26.02.2019. (ieskaitot)!
 • „agrajam putniņam”, piesakoties līdz 25.03.2019. (ieskaitot) – 15% atlaide no pamatcenas jeb 117,30 eiro;
 • piesakoties pēc 25.03.2019. –  pamatcena – 138 eiro (10% atlaide jeb 124,20 eiro, restartējoties kopā ar vēl kādu).

Iespējams vienoties par dalītu maksājumu starp darba devēju un dalībnieci.

Dalība tiek rezervēta, saņemot iemaksu 60 eiro apmērā par katru dalībnieci. Atlaides nesummējas, ja vien organizatori to tieši nav atrunājuši. Izmaiņu gadījumā iemaksāto dalības rezervāciju neatgriež, bet, saskaņojot ar organizatoriem, to var nodot citai dalībniecei.

Pasākumu koordinē biedrība „Artemio” sadarbībā ar Audemio.lv

Vairāk informācijas pa tālruni: 29403038, e-pasts: darbs.dzive.restarts@gmail.com.