KAS? Emocionāli psiholoģisko un racionāli loģisko stāvokli līdzsvarojošas nodarbības profesionālās un personiskās dzīves balansam pārmaiņu posmā.

KĀ? Supervīzijas un koučinga pieejas, izmantojot dabiskus vai radošus materiālus, krāsas, metaforas, simbolus u.c. Par pieejām vairāk lasi šeit un šeit, var nebūt nekādu priekšzināšanu par pielietotajām pieejām.

KAM? Darbiniekiem. Speciālistiem. Profesionāļiem. Vadītājiem. Uz personīgo izaugsmi un attīstību vērstiem cilvēkiem, kas atrodas pirms, pēc vai šobrīd notiekošā pārmaiņu posmā.

Uz KO fokuss? Sevis izpēte. Ārējie faktori. Iekšējie resursi. Izaugsme. Atbalsts. Reāls rīcības plāns.

KAD un KĀDAS tēmas? Katra mēneša 2. un 4.otrdienā no 18.30 – 20.45 *10.09.19. “Pasaki man vēlreiz”. Sistēmiski radošs profesionālās un personiskās dzīves kopskats. *24.09.19. “Tur aiz mākoņiem ir saule”. Savu izaicinājumu un stipro pušu izpēte. *08.10.19. “Spogulīt, spogulīt, saki man tā…” Iekšējā sevis uztvere un ārējās vides uztvere un reakcijas. *22.10.19. “Dzimtas mantojums.” Kas ir pārņemts no iepriekšējām paaudzēm un kā tas ietekmē šodienu. *12.11.19. “Es kāpt gribu kalnā visaugstākā”. Pārmaiņu plānošana un vadīšana. *26.11.19. “Visu, kas man pieder, nesu sev līdzi”. Piekļuve iekšējiem resursiem. *10.12.19. “Es eju tur, kur saule aust”. Pārskats par iepriekšējo periodu un jaunā perioda mērķu izvirzīšana. Nodarbību tēmas ir aptuvenas un var tikt mainītas, lai piemērotos klātesošo dalībnieku aktualitātēm. Katru nodarbību var apmeklēt atsevišķi, taču stabilāks un paliekošāks efekts ir no vairāku secīgu nodarbību apmeklējuma.

KUR? Rīgā, „Iespēju Telpā” (lūgums parūpēties par ērtiem maiņas apaviem vai siltām zeķītēm). 

CIK? 20 eur (samazināta maksa 15 eur par vienu nodarbību, maksājot līdz iepriekšējai piektdienai pirms nodarbības vai 12 eur, maksājot uzreiz par 4 nodarbībām). Cenā ietilpst izmantojamie materiāli un tējas/kafijas pauze.

Vada Indra Markova (sertificēta supervizore un koučs), organizē Audemio.lv sadarbībā ar biedrību “Artemio”. Pēc pieprasījuma iespējams saņemt apliecinājumu par nodarbību apmeklējumu. Informācija un pieteikšanās, aizpildot pieteikumu https://forms.gle/AvA2nKb8vahKsowc9 vai sazinoties audemio@audemio.lv vai 29 403 038.